Metālapstrāde - Metāla izstrādājumi | Prometal Group
enrulv
PROMETAL GROUPPROMETAL GROUPPROMETAL GROUPPROMETAL GROUP
Vārds
Tālrunis
Firma
E-pasts*
Pakalpojums
Lāzergriešana
Locīšana
Metināšana
Smilšošana
Krāsošana
Ziņojums*

METĀLAPSTRĀDE

Lāzergriešana

lāzergriešana

SIA "Prometal Group" sniedz metāla CNC lāzergriešanas pakalpojumus. Lāzergriešanas tehnoloģija ļauj izgriezt jebkuras konfigurācijas detaļas no lokšņu tērauda ar ļoti augstu precizitāti. "Prometal Group" rīcībā ir divas TRUMPF lāzergriešanas iekārtas ar 3000x1500mm un 4000x2000mm lielām griešanas virsmām. 

Cauruļu lāzergriešana

cauruļu lāzergriešana

Piedāvājam cauruļu lāzergriešanu ar TRUMPF TUBEMATIC. Ar cauruļu lāzergriešanas tehnoloģiju iespējams nogriezt caurules jebkurā leņķī, sagatavot caurules metināšanai un izgriezt dažādas ģeometrijas caurumus.

Hidroabrazīvā griešana

 Hidroabrazīvā griešana jeb ūdens strūklas griešana

Ar hidroabrazīvās griešanas palīdzību var sagriezt praktiski jebkuru materiālu biezumā līdz 150mm. Izplatītākie ir dažādas plastmasas, gumijas, titāns, varš, misiņš, granīts, stikls. Pats materiāls šajā procesā gandrīz nemaz neuzsilst, kas ir svarīgi, ja apstrādājamais materiāls ir jūtīgs pret uzkaršanu. 

CNC locišana

CNC locīšana

Piedāvājam metāla locīšanu, iespējams salocīt līdz 3800mm garas detaļas.

Mehāniskā apstrāde

mehāniskā apstrāde

CNC frēzēšana, CNC virpošana, urbšana, vītņošana.

Metināšana

metināšana

SIA “Prometal Group” metālapstrādes jomā ieņem stabilu vietu Latvijas metālapstrādes tirgū. Ar metālapstrādi mūsu kompānija nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un metināšana ir viena no galvenajām mūsu profesionālās darbības nozarēm.